Interesujące książki od Laurelin Paige

Powiedzieć, że Laurelin Paige pisze interesujące książki to mało powiedziane. Jest to jedna z bardziej uzdolnionych autorek ostatnich czasów, która pisze książki przyprawiające o gęsią skórkę. Emocje, jakie towarzyszą czytelnikom, są ogromne. Tak na pewno będzie, jeżeli ktoś będzie chciał przeczytać Rywalizacja. Slay Quartet. Tom 1 ze strony www.taniaksiazka.pl. Nowa seria autorki już teraz cieszy się wielką popularnością wśród czytelników. Głównymi bohaterami jest Edward i Celia. Jak też ułożą się losy tych dwóch bohaterów? I co też wydarzy się pomiędzy nimi? Warto się tego dowiedzieć.

“Pierwszy dotyk”

Emily Wayborn odkrywa tajemniczą wiadomość od Amber – swojej dawnej przyjaciółki z lat szkolnych. Obydwie trzymały się zawsze razem i wspólnie zaliczyły wiele dzikich imprez. Pomimo, że ich drogi rozeszły się już dawno temu, Emily nadal darzy koleżankę wielką sympatią. Wiadomość jest o tyle osobliwa, że znajduje się w niej “tajemniczy kod”, który dziewczyny ustaliły, kiedy groziło im niebezpieczeństwo. O dziwo, Emily miała rację. Amber zaginęła. Przyjaciółka zrobi wszystko, aby ją odnaleźć. W tym celu będzie musiała zbliżyć się do Reevea Sallisa – tajemniczego milionera, który ma opinię wielkiego ogiera. Ilość kobiet, jakie zdążył spotkać i złamać im serce jest naprawdę zdumiewająca. Emily musi zdobyć jego zaufanie, dzięki czemu będzie mogła dowiedzieć się, gdzie ukryta jest jej koleżanka. Tylko, że tam gdzie pojawia się pożądanie, plany zawsze biorą “w łeb”. Czy Emily ocali swoje serce, czy przyjaciółkę?

“Ostatni pocałunek”

Emily wie, że oszalała na punkcie Reevea. Mężczyzna ją opętał, ale nie jest ona w stanie odmówić sobie przyjemności, jakie on jej daje. Czy to jest miłość? Czy to jest tylko pożądanie? Emily tylko pragnie jego. Wie, że nie powinna tak być. Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że balansuje na krawędzi, ale nie może z tego zrezygnować. Reeve Sallis, zabójczo przystojny miliarder, doskonale zna jej potrzeby. Co więcej, jest w stanie zaspokoić jej potrzeby fizyczne, psychiczne. Od pewnego czasu Emily ma tylko jego, ponieważ całe jej życie runęło. Tylko, że jest jeden, poważny problem. Mężczyzna jest mistrzem manipulacji i doskonale wie, jak oddziaływać na kobiety, aby te chciały spełniać jego “zachcianki”. Do tego mężczyzna ma mroczne tajemnice. Bohaterka bardzo by chciała dowiedzieć się, co też za nimi stoi, ale nie jest w stanie nawet o krok zbliżyć się do rozwiązania prawdy. Jeżeli on nie będzie chciał, to prawda na pewno nie wyjdzie na jaw.